Projekt Galerie Teplice

Galerie Teplice byla otevřena pro veřejnost v březnu 2014 a nachází se přímo na centrálním náměstí Svobody u lázeňské promenády a parku. Galerie je snadno dosažitelná pro pěší návštěvníky i zákazníky přijíždějící auty a před vchodem do centra se nachází zastávka 17 linek veřejné dopravy.

Galerie Teplice se řadí mezi nejvýznamnější maloobchodní projekty v celém regionu severních Čech. Je vyhledávaným místem pro nákupy a trávení volného času a představuje symbol návratu života do centra tohoto jedinečného lázeňského města Teplice. Sousedství významných lázní s mnohasetletou historií přivádí do Teplic, zejména v průběhu jarních i letních měsíců, množství zahraničních zákazníků, kteří představují vzhledem k významu lázní významný prvek podporující úspěšné fungování tohoto jedinečného projektu.

Celková pronajímatelná plocha činí 22 000 m² a rozkládá se na třech obchodních podlažích, která jsou díky přirozeně se svažujícímu pozemku přístupná přímo z terénu ze tří světových stran. Škálu téměř 100 obchodů tvoří řada módních značek, prodejny se sportovním zbožím, útulné kavárny a restaurace, služby pro veřejnost, supermarket a moderní multikino se čtyřmi sály. Budova nabízí více než 400 krytých parkovacích míst v suterénu a na střeše budovy.

Galerie Teplice Galerie Teplice Galerie Teplice
Počet obchodních jednotek 100
Pronajímatelná plocha 22 000 m²
Fáze projektu dokončeno
Architekt Benoy, Atelier 8000
Generální dodavatel stavbyy Metrostav a.s.
Správa budovy GT Property Management s.r.o.