Management tým

Luděk Schmidt

Luděk Schmidt

ZAKLADATEL A GENERÁLNÍ ŘEDITEL
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Studoval i na University of Delaware v USA. Dříve působil jako generální ředitel velkých mezinárodních i českých realitních korporací. V oboru působí již od roku 1994 a realizoval mnoho významných maloobchodních, rezidenčních i kancelářských projektů.

Lukáš Čepelka

Lukáš Čepelka

ŘEDITEL DEVELOPMENTU
Vystudoval Technickou univerzitu v Liberci. Od roku 1995 pracuje v realitním developmentu a kromě jiného působil v ING Real Estate na pozici senior developera. Má rozsáhlé zkušenosti s developmentem multifunkčních, kancelářských, hotelových a rezidenčních projektů. Ve společnosti DANDREET je zodpovědný zejména za řízení rozvoje projektů v regionálních městech.

Veronika Bloomfield

Veronika Bloomfield

PROVOZNÍ ŘEDITELKA
Studovala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v ING Real Estate Development jako developer na několika úspěšných retailových a administrativních projektech. Ve společnosti DANDREET má kromě operačního řízení společnosti na starosti marketing a pronájmy obchodních center.

Filip Kulhánek

Filip Kulhánek

ŘEDITEL LETTINGU A MARKETINGU
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před nástupem do společnosti DANDREET pracoval v mezinárodní konzultantské společnosti King Sturge nebo jako developer v ING Real Estate Development, kde se podílel na vzniku několika rezidenčních i komerčních projektů. Ve společnosti DANDREET je kromě pronájmů obchodních center zodpovědný i za řízení marketingových aktivit.

Klára Vejvodová

Klára Vejvodová

FINANČNÍ ŘEDITELKA
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, národohospodářskou fakultu. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v mezinárodní farmaceutické společnosti Pfizer ve finančním oddělení. Ve společnosti DANDREET má na starosti finanční management.

Romana Šebková

Romana Šebková

VEDOUCÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK
Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty mezinárodních vztahů. V minulosti se více než 15 let věnovala marketingu a reklamě pro významné potravinářské značky na českém trhu. Podílí se na marketingových aktivitách a má na starosti administrativní zabezpečení.