Náš team

Luděk Schmidt

Narodil se v roce 1969; vystudoval Geografii a kartografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studoval i na University of Delaware v USA. Dříve působil jako generální ředitel ING Real Estate Development, jako generální ředitel holdingu Sekyra Group Real Estate a zastával rovněž i vysoké manažerské posty ve společnostech Skanska Property nebo konzultantské společnosti DTZ Debenham Zadelhoff. V oboru působí již od roku 1994 a úspěšně dokončil mnoho významných maloobchodních, rezidenčních i kancelářských projektů. Je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti DANDREET.

Lukáš Čepelka

Narodil se v roce 1970; vystudoval Technickou univerzitu v Liberci. Od roku 1995 pracuje v realitním developmentu a kromě jiného působil v ING Real Estate na pozici senior developera. Má rozsáhlé zkušenosti s developmentem multifunkčních, kancelářských, hotelových a rezidenčních projektů. Ve společnosti DANDREET je zodpovědný zejména za řízení rozvoje projektů v regionálních městech.

Veronika Bloomfield

Narodila se v roce 1983; studovala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v ING Real Estate Development jako developer na několika úspěšných retailových a administrativních projektech. Ve společnosti DANDREET má kromě operačního řízení společnosti na starosti marketing a pronájmy obchodních center.

Filip Kulhánek

Narodil se v roce 1982; vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, podniko-hospodářskou fakultu. Před nástupem do společnosti DANDREET pracoval jako developer v ING Real Estate Development nebo mezinárodní konzultantské společnosti King Sturge. Ve společnosti DANDREET je kromě pronájmů obchodních center zodpovědný i za řízení marketingových aktivit.

Klára Jandejsková

Narodila se v roce 1988; vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, národohospodářskou fakultu. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v mezinárodní farmaceutické společnosti Pfizer ve finančním oddělení. Ve společnosti DANDREET má na starosti finanční management.

Další členové teamu

Romana Šebková

Narodila se v roce 1969 a je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty mezinárodních vztahů. V minulosti se více než 15 let věnovala marketingu a reklamě pro významné potravinářské značky na českém trhu. Podílí se na marketingových aktivitách a má na starosti administrativní zabezpečení.

Radek Jahn

Narodil se v roce 1970; vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební. V minulosti pracoval mimo jiné pro společnost Skanska Property, EC Harris nebo společnost Lordship a nyní je spolumajitelem společnosti BTF Engineers & Developers, která úzce spolupracuje na projektech společnosti DANDREET. Radek Jahn má rozsáhlé zkušenosti v oboru a během své kariéry úspěšně řídil výstavbu mnoha významných obchodních center, administrativních komplexů a rezidenčních projektů.

Bronislav Bubílek

Narodil se v roce 1973; vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební. V minulosti pracoval mimo jiné pro společnost EC Harris a nyní je partnerem společnosti BTF Engineers & Developers, která úzce spolupracuje v oblasti projektového managementu, cenového consultingu a řízení staveb na projektech společnosti DANDREET. Bronislav Bubílek má rozsáhlé zkušenosti v oboru a během své kariéry úspěšně spolupracoval na výstavbě významných obchodních center a administrativních komplexů.