Náš team

Luděk Schmidt

Narodil se v roce 1969; vystudoval Geografii a kartografii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studoval i na University of Delaware v USA. Dříve působil jako generální ředitel ING Real Estate Development, jako generální ředitel holdingu Sekyra Group Real Estate a zastával rovněž i vysoké manažerské posty ve společnostech Skanska Property nebo konzultantské společnosti DTZ Debenham Zadelhoff. V oboru působí již od roku 1994 a úspěšně dokončil mnoho významných maloobchodních, rezidenčních i kancelářských projektů. Je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti DANDREET.

Lukáš Čepelka

Narodil se v roce 1970; vystudoval Technickou univerzitu v Liberci. Od roku 1995 pracuje v realitním developmentu a kromě jiného působil v ING Real Estate na pozici senior developera. Má rozsáhlé zkušenosti s developmentem multifunkčních, kancelářských, hotelových a rezidenčních projektů. Ve společnosti DANDREET je zodpovědný zejména za řízení rozvoje projektů v regionálních městech.

Jan Lukáš

Narodil se v roce 1974 a je absolventem Vysoké školy ekonomické, obor mezinárodní vztahy. Před nástupem do společnosti DANDREET pracoval 9 let ve společnosti ING Real Estate Development jako senior developer několika velkých rezidenčních projektů. Kromě řízení připravovaných rezidenčních projektů má ve společnosti DANDREET na starosti pronájmy obchodních center.

Veronika Bloomfield

Narodila se v roce 1983; studovala na Vysoké škole ekonomické v Praze. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v ING Real Estate Development jako developer na několika úspěšných retailových a administrativních projektech. Ve společnosti DANDREET má kromě operačního řízení společnosti na starosti marketing a pronájmy obchodních center.

Filip Kulhánek

Narodil se v roce 1982; vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, podniko-hospodářskou fakultu. Před nástupem do společnosti DANDREET pracoval jako developer v ING Real Estate Development nebo mezinárodní konzultantské společnosti King Sturge. Ve společnosti DANDREET je kromě pronájmů obchodních center zodpovědný i za řízení marketingových aktivit.

Klára Jandejsková

Narodila se v roce 1988; vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, národohospodářskou fakultu. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala v mezinárodní farmaceutické společnosti Pfizer ve finančním oddělení. Ve společnosti DANDREET má na starosti finanční management.

Další členové teamu

Tereza Kroupová

Narodila se v roce 1979; vystudovala České vysoké učení technické v Praze, Fakultu stavební. Před nástupem do společnosti DANDREET pracovala jako developer v ING Real Estate Development nebo jako investiční poradce v mezinárodní konzultantské společnosti Cushman Wakefield. Tereza Kroupová je technickou manažerkou a má na starosti řízení projektů po stavební a technické stránce.

Pavel Nádvorník

Narodil se v roce 1975; vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební; v minulosti pracoval pro ING Real Estate Development nebo stavební společnost Gemo Olomouc. Pavel Nádvorník má velké zkušenosti s realizací rezidenčních celků a sportovních areálů. Je technickým manažerem a má na starosti řízení projektu Šantovka po stavební a technické stránce.

Romana Šebková

Narodila se v roce 1969 a je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty mezinárodních vztahů. V minulosti se více než 15 let věnovala marketingu a reklamě pro významné potravinářské značky na českém trhu. Podílí se na marketingových aktivitách a má na starosti administrativní zabezpečení.

Radek Jahn

Narodil se v roce 1970; vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební. V minulosti pracoval mimo jiné pro společnost Skanska Property, EC Harris nebo společnost Lordship a nyní je spolumajitelem společnosti BTF Engineers & Developers, která úzce spolupracuje na projektech společnosti DANDREET. Radek Jahn má rozsáhlé zkušenosti v oboru a během své kariéry úspěšně řídil výstavbu mnoha významných obchodních center, administrativních komplexů a rezidenčních projektů.

Bronislav Bubílek

Narodil se v roce 1973; vystudoval Vysoké učení technické v Brně, Fakultu stavební. V minulosti pracoval mimo jiné pro společnost EC Harris a nyní je partnerem společnosti BTF Engineers & Developers, která úzce spolupracuje v oblasti projektového managementu, cenového consultingu a řízení staveb na projektech společnosti DANDREET. Bronislav Bubílek má rozsáhlé zkušenosti v oboru a během své kariéry úspěšně spolupracoval na výstavbě významných obchodních center a administrativních komplexů.