Dandreet

DANDREET je developerská a investiční společnost zaměřující se na vytváření velkých multifunkčních, komerčních a rezidenčních projektů a regeneraci centrálních částí regionálních měst České republiky.

Naše investice podporují rozvoj měst a regionů a přinášejí stovky nových pracovních příležitostí.

Máme mnohaleté zkušenosti s regenerací průmyslových lokalit i s výstavbou na "zelené louce" a naše projekty se vyznačují výjimečným designem a kvalitou. Vytváříme atraktivní rozvojové koncepty, které jsou i přes exkluzivní architektonické ztvárnění komerčně efektivní.

Management tým

Projekty

Galerie Šantovka

Galerie Šantovka

Galerie Šantovka představuje první fázi celkové revitalizace území o celkové výměře 11 hektarů. Galerie Šantovka se rozkládá na čtyřech podlažích a její celková výměra přesahuje 48 000 m². Kompletní škálu obchodů a služeb doplňuje multikino se 6 sály, profesionální bowlingová aréna s 18 drahami a řada kvalitních restaurací a kaváren. Podzemní a střešní parkoviště pojme 1 000 vozidel.

Galerie Šantovka II

Galerie Šantovka II

Galerie Šantovka II představuje druhou fázi úspěšného a dominantního regionálního projektu Galerie Šantovka. Projekt nabídne více než 24,600 m² pronajímatelných ploch a celkem cca 100 nových jednotek na dvou nadzemních podlažích, čímž rozšíří pronajímatelnou plochu celého centra na celkových cca 73,000 m². Ve třetím podlaží se budou nacházet převážně volnočasové plochy.

Galerie Teplice

Galerie Teplice

Galerie Teplice se řadí mezi nejvýznamnější maloobchodní projekty v celém regionu severních Čech. Je vyhledávaným místem pro nákupy a trávení volného času a představuje symbol návratu života do centra tohoto jedinečného lázeňského města Teplice. Sousedství významných lázní s mnohasetletou historií přivádí do Teplic, zejména v průběhu jarních i letních měsíců, množství zahraničních zákazníků.

Šantovka Living

Šantovka Living

Projekt Šantovka Living je druhou fází revitalizace území po bývalé továrně Milo Olomouc. Jedná se o soubor 240 moderních a vysoce nadstandardních bytů na okraji historického centra Olomouce. Nachází se v jedinečné lokalitě poloostrova, který ze dvou stran obtékají řeka Morava a Mlýnský potok. Projekt je unikátní svým nadčasovým designem, kvalitou, propracovaným konceptem i umístěním.

Šantovka Tower

Šantovka Tower

Tento exkluzivní rezidenční projekt vyroste v těsné blízkosti úspěšné Galerie Šantovka na břehu Mlýnského potoka v centru Olomouce. Design budovy ztvárnil světoznámý atelier Benoy. Stavba bude dosahovat výšky 75 metrů a její opticky odlehčená a převážně skleněná fasáda současně zajistí rezidentům bezkonkurenční výhled na celé město.

Galerie Prostějov

Galerie Prostějov

Galerie Prostějov vyroste v samotném centru města a nabídne Prostějovu atraktivní a moderní koncept zástavby dosud zanedbané a urbanisticky narušené lokality v historickém centru města. Dokončením město Prostějov a jeho obyvatelé získají jedinečnou nákupní a společenskou galerii s více než 17 400 m² pronajímatelných ploch na 3 podlažích.

Reference

Při navrhování našich projektů citlivě přistupujeme k místu a okolí výstavby a snažíme se respektovat výjimečnost každého místa. Naše projekty tak podporují další rozvoj okolního prostředí a vnášejí nový život do měst i celých regionů.

Naši odborníci mají mnohaleté obchodní znalosti a zkušenosti s projednáváním projektů se zástupci státní správy i samosprávy a disponují sítí kontaktů na profesionály i klienty. Hodnoty, ve které věříme, jsou loajálnost, slušnost a držení daného slova.

Vybrané reference

Naše služby

Zaměstnáváme nejlepší odborníky a naše projekty osobně řídíme na každodenní bázi. Naší filozofií je vytvářet dlouhodobě atraktivní fungující a úspěšné projekty. Plně integrujeme realitní development a dlouhodobou aktivní správu již dokončených aktiv.

Snažíme se udávat směr v realitním developmentu a pro-aktivně spravujeme naše projekty od samotného vzniku, přes výstavbu, až po jejich aktivní správu.